Turniej piłki ręcznej dla szkół podstawowych

27 kwietnia 2016 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Gdańsku odbył się ostatni z cyklu rozgrywek LUBIMY PŁYWAĆ I W PIŁKĘ GRAĆ po pływaniu, piłce nożnej i piłce koszykowej Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Na parkiecie spotkało się osiem zespołów z pięciu okolicznych szkół. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów, tworzących 2 zespoły (zespół dziewcząt i chłopców klas szóstych). Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Skład zespołu dziewcząt:

Baczyńska Wiktoria

Dąbrowska Julia

Jodczyk Sandra

Kowalska Natalia

Krzeptowska Sara

Kuźniarska Gabrysia

Masiulaniec Julia

Pawlak Julia

Targońska Weronika

Trzeciak Kamila – bramkarz

Skład zespołu chłopców:

Hałka Jakub

Jagła Kacper

Jaszewski Kacper

Kolas Mateusz

Krzyżak Jakub

Parzych Szymon

Ramczykowski Dorian

Sobczak Jacek – bramkarz

Reprezentacja dziewcząt zajęła III miejsce a chłopców V miejsce w turnieju. Na uroczystym podsumowaniu przemówiła Dyrektor Gimnazjum, która wręczyła szkołom puchary. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali z rąk organizatorów pamiątkowe medale.

Gratulujemy naszym reprezentantom udziału w turnieju w duchu walki z przestrzeganiem zasady szlachetnej rywalizacji i postępowaniem fair play.

Wyniki turnieju

dziewczęta: