Szlachetna paczka

Uczniowie z klasy 2a i ich rodzice włączyli się do przygotowywania szlachetnej paczki dla wybranej rodziny. Inicjatorem tego przedsięwzięcia była mama jednej z uczennic tejże klasy.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki.

Podczas wnoszenia paczek rodzina nie przejawiała emocji. Gdy już wszystkie paczki były w pokoju w dalszym ciągu było jakby cicho, aż nagle Pani Beata stanęła pośród tych paczek i rozpłakała się mówiąc: nie wierzyłam ,że w ogóle ktoś nam pomoże, a to aż tyle tego wszystkiego-nie wiem jak dziękować”. Pan Dariusz przytulił Panią Beatę mówiąc: już dobrze, wszystko będzie dobrze. Po chwili rodzina zabrała się do rozpakowywania prezentów. U Asi pojawił się uśmiech gdy zobaczyła swoje nowe ubrania, z radością zaczęła pokazywać mamie. Karol gdy zobaczył aż dwie zabawki spider man nie chciał początkowo nikomu ich nawet dać zobaczyć – od razu zaczął się nimi bawić. Paweł nie dowierzał, że ma taką super piłkę! Piotrek nie spodziewał się aż takiej ilości książek i przymierzał się, który przepis pójdzie na pierwszy ogień. Karolinka gdy zobaczyła lalkę wciągnęła powietrze, otworzyła szeroko oczy i zaniemówiła, po czym pojawił się wielki uśmiech. Rodzice również cieszyli się ze swoich prezentów, ale przede wszystkim z radości jaką widzieli u swoich dzieci. Pan Dariusz co chwilę powtarzał „dobry Boże to nie do pomyślenia, nawet nie wiem co powiedzieć, jestem bardzo wdzięczny”. Gdy zobaczyli laptopa na chwilę zamilkli po czym Pan Dariusz powiedział „co jak co ,ale o tym to nawet nie marzyliśmy”, natomiast mała Karolinka zawołała ” ooo tato „laktok” mamy „laktoka!” po czym wszyscy zaczęli się głośno śmiać.

Słowa rodziny skierowane do m.in. do nas

Nie spodziewaliśmy się, że w ogóle będziemy brani pod uwagę. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak wielką pomoc. Jesteśmy w szoku-zaskoczeni pozytywnie. Dzięki Państwa pomocy widzimy radość u naszych dzieci. Sami również bardzo się cieszymy. Dziękujemy bardzo.

Galeria…