Świetlicowy Konkurs Wielkanocny

Świetlicowy Konkurs „Przestrzenna ozdoba wielkanocna” został rozstrzygnięty. Prace uczestników, oraz inne ozdoby świąteczne robione przez dzieci podczas pobytu w świetlicy można podziwiać na wystawie.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a laureatom gratulujemy wygranej.
I miejsce: Nadia, Franek D. kl. Ia, Nina kl. IIb, Mateusz kl. Ic
II miejsce: Klaudia kl. IIIa, Lila, Adela kl. Ib
III miejsce: Maja kl. Ib, Marcelina kl. IIa, Marysia kl. IIb
Wyróżnienia: Karol, Jana, Ala, Ola kl. Ia, Zuzia D., Kinga, Karolina kl. Ic, Ala kl. IIIb
Trzynaścioro dzieci ustawionych jest na szkolnym korytarzu. Pierwszy rząd kuca, drugi rząd stoi. Dzieci trzymają w rękach kolorowe dyplomy oraz nagrody konkursowe. W tle widać niebieską tablicę z pracami plastycznymi dzieci.
Na szkolnym korytarzu stoi niebieska tablica z napisem: "Wesołego Alleluja". Zawieszone są na niej prace plastyczne dzieci. Przed tablicą stół, na którym ustawione są prace przestrzenne wykonane przez dzieci. Kurczaczki, bazie, kurki, króliczki, baranki, palmy, jajka itp.
Stół przykryty żółtym obrusem, na którym ustawione są prace przestrzenne wykonane przez dzieci. Kurczaczki, bazie, kurki, króliczki, baranki, palmy, jajka itp.