Świetlicowy Konkurs Plastyczny „My znad morza”

Świetlicowy Konkurs Plastyczny „My znad morza” został rozstrzygnięty.

Klasy I:
I miejsce: Ola kl.Ia
II miejsce: Ala kl.Ia
III miejsce: Paweł kl.Ib
Wyróżnienia: Lila i Antek kl.Ib, Zuzia D. kl.Ic, Oliwia i Michał kl.Ia

Klasy II:
I miejsce: Weronika kl.IIc
II miejsce: Agata kl.IIb
III miejsce: Marcelina kl.IIb
Wyróżnienia: Martyna kl.IIa, Nicola kl.IIb, Filip, Alex i Nina kl.IIc

Klasy III:
I miejsce: Klaudia kl.IIIa
II miejsce: Tobiasz kl.IIIb

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a laureatom gratulujemy wygranej! 😊
Ok. 15 dzieci ustawionych jest na szkolnym korytarzu. Pierwszy rząd kuca, drugi rząd stoi. Dzieci trzymają w rękach dyplomy oraz nagrody konkursowe. W tle widać niebieskie tablice z pracami plastycznymi dzieci. Na szkolnym korytarzu stoi niebieska tablica z napisem: "Świetlicowy Konkurs Plastyczny -My znad morza", na której są zawieszone prace plastyczne dzieci. Na szkolnym korytarzu stoi niebieska tablica, na której zawieszone są prace plastyczne dzieci. Na szkolnym korytarzu stoi niebieska tablica, na której zawieszone są prace plastyczne dzieci.