Światowy Dzień Wolontariatu

5 grudnia to Światowy Dzień Wolontariatu. Z tej okazji przedstawiciele Wolontariuszy z klas 8 uczestniczyli w uroczystej Gali Wolontariatu Caritas❤️
Mieliśmy okazję obejrzeć etiudę „Dobry Samarytanin” oraz posłuchać koncertu #JagodyWojciechowskiej.

Wręczona została nagroda dla najbardziej zaangażowanego Szkolnego Koła Wolontariatu Caritas w roku 2021.
Nie zabrakło wspólnych zabaw i poczęstunku 🙂
To najlepsza okazja, aby podziękować WSZYSTKIM WOLONTRAIUSZOM naszego Szkolnego Koła Wolontariatu za wszelkie dobro, którego jesteście źródłami i przekazicielami!!! Dobrze, że jesteście i liczymy na Was w niesieniu dobra tam, gdzie jest ono potrzebne 💪❤️😍
#CaritasArchidiecezjiGdańskiej
3 dziewczyny i 1 chłopak stoją przy kobiecie ubranej w suknie, która obejmuje ich za ramiona. Wszyscy są uśmiechnięci. 8 dziewczyn i 1 chłopak siedzą na krzesłach w dwóch rzędach. Za ich plecami ustawione są kolejne rzędy krzeseł, na których jeszcze nikt nie siedzi. Zdjęcie zrobione jest z trzeciego rzędu. Na środku jest przejście. Z lewej i prawej strony siedzą osoby - widać 4 osoby. W Pierwszym rzędzie siedzi biskup. Na przodzie jest scena, na której znajduje się kobieta, która gra na keyboardzie i śpiewa. Na ścianie rozciągnięty jest biały ekran, na którym wyświetlane jest logo Caritas. Sala jest ładnie oświetlona.