Świąteczne warsztaty ze „Światem Eksperymentu”

21 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach mobilnego laboratorium „Świat Eksperymentu” . Z okazji zbilżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci wykonały ozdobne świece zapachowe 🕯 oraz zrobiły sztuczny śnieg  i śnieżną pianę ❄️ Dzięki temu wszyscy mogli już poczuć świąteczną atmosferę 🎄🎅Uczniowie ubrani w zielone fartuchy siedzą przy stole w kształcie litery L. Na stole są obrusy, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem. Za stołem stoi kobieta w białym fartuchu. W tle jest sala lekcyjna. Uczniowie ubrani w zielone fartuchy siedzą przy stole w kształcie litery L. Na stole są obrusy, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem. Obok stołu stoi kobieta w białym fartuchu i niebieskich rękawiczkach. W tle są meble, wyposażenie sali lekcyjnej. Uśmiechnięci uczniowie ubrani w niebieskie, zielone i bordowe fartuchy siedzą przy stole w kształcie litery L. Niektórzy z nich trzymają w rękach łyżeczki, okrągłe naczynia. Na stole są obrusy, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem. W tle są meble, wyposażenie sali lekcyjnej. Uczniowie ubrani w fartuchy ochronne siedzą przy stole. Niektórzy z nich trzymają w rękach pipety. Na stolą są obrusy z kolorowymi rysunkami, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem. W tle są okna sali lekcyjnej. Uczniowie ubrani w fartuchy ochronne siedzą przy stole. Niektóre z nich trzymają w rękach łyżeczki. Na stolą są obrusy z kolorowymi rysunkami, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem. W tle są okna i meble-wyposażenie sali lekcyjnej. Przy stole siedzą trzy dziewczynki ubrane w zielone fartuchy i jedna dziewczynka ubrana w niebieski fartuch oraz chłopiec ubrany w zielony fartuch. Dziewczynki trzymają w rękach łyżeczki oraz okrągłe małe naczynka. Na stole są obrusy, prostokątne talerzyki, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem i okrągłe pojemniki. W tle jest sala lekcyjna. Uczniowie ubrani w kolorowe fartuchy siedzą przy stole w kształcie litery L. Na stole są obrusy z kolorowymi rysunkami, okrągłe pojemniki z kolorowymi płynami, prostokątne pojemniki z kolorowym piaskiem, prostokątne talerzyki. W tle są okna i meble-wyposażenie sali lekcyjnej