Świąteczna zbiórka żywności #Tak.Pomagam!

🛒🛒🛒
W piątek i sobotę odbyła się kolejna edycja świątecznej zbiórki żywności #Tak.Pomagam!, w której wzięli udział Wolontariusze z naszej Szkoły 🧤
W sklepie #Lidl do pomocy zebrało się ponad 70 uczniów!!! 😲💪
Zebraliśmy łącznie 200 kg żywności!
Dziękujemy wszystkim za dar serca i poświęcony czas❤️

5 dziewczynek i 1 chłopiec stoją na tle dużych okien. Z przodu stoi duży kosz, w którym znajdują się różne artykuły spożywcze. 2 dziewczynki stoją z lewej jego strony a dwie z prawej. Na ich twarzach jest zadowolenie. Dwie uśmiechnięte dziewczyny stoją w sklepie i zachęcają klientów do udziału w akcji. W ręku mają ulotki. Za ich plecami jest regał z kwiatami. Dwóch uśmiechniętych chłopców stoi w sklepie i zachęcają klientów do udziału w akcji. W ręku mają ulotki. Za ich plecami stoją regały z kwiatami i innymi produktami.