Świat labiryntów w Blizinach

W piękny, jesienny poranek klasy 3a i 3b wybrały się do krainy labiryntów z których wydostanie się stanowiło wspaniałą zabawę.Dzieci pokonywały kręte, kukurydziane ścieżki w poszukiwaniu ukrytych bursztynów, co wcale nie było łatwym zadaniem. Dodatkową i pyszną atrakcją było wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek .
Dwudziestoosobowa grupa dzieci stoi przed wejściem na plac labiryntów. Nad nimi jest czerwono-pomaranczowo-żółty napis ŚWIAT LABIRYNTÓW.
Wokół rozpalonego ogniska stoi trzynastoosobowa grupa dzieci, które pieką kiełbaski. Na drugim planie pod czerwonymi parasolami z napisem"Algida" znajdują się stoliki i ławki oraz duża, drewniana stodoła.
Na ścieżce w polu kukurydzy stoi osiem uśmiechniętych dziewczynek, które szukają ukrytych tabliczek ze wskazówkami do rozwiązania zagadki. Jedna dziewczynka trzyma długi, drewniany proporczyk z białą flagą.
W polu kukurydzy stoi dziewięciu uśmiechniętych chłopców, którzy szukają ukrytych tabliczek ze wskazówkami do rozwiązania zagadki. Jeden chłopiec trzyma długi, drewniany proporczyk z białą flagą.
Szesnastoosobowa grupa dzieci pokonuje tor przeszkód zbudowany z opon samochodowych. Na drugim planie znajduje się pole kukurydzy i las.