Srebrny i brązowy medal dla naszych uczennic!

W czwartek  26.04.2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 spotkała się młodzież i dzieci aby rywalizować o tytuł Mistrza Gdańska w wioślarstwie halowym. Naszą szkołę reprezentowało 13 dziewcząt i 5 chłopców. Zawody były licznie obsadzone, a wyścigi trwały nieprzerwanie przez ponad trzy godziny.

GRUPA STARSZA DZIEWCZĘTA

JANKOWSKI WOJCIECH 5C

KIRZEWSKI ŁUKASZ 5C

WILCZEK JAKUB 5C

Wszyscy przedstawiciele szkoły zaprezentowali się znakomicie i rywalizowali z rówieśnikami trenującymi wyczynowo sporty wodne.

ZUZANNA BUNKOWSKA z klasy 7a oraz ZUZANNA LIS z klasy 7b wywalczyły srebrny i brązowy medal w kategorii dziewcząt urodzonych w 2004 i 2005 roku. SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Galeria…