ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Przed budynkiem szkoły 2 uczniów stoi trzymając wstęgę z napisem: rok szkolny 2023/2024 Pomiędzy nimi stoi Pani dyrektor z nożyczkami w ręku i przecina wstęgę. Obok stoi nauczycielka kl 3b4 września 2023 r. uroczystą akademią pożegnaliśmy wakacje i rozpoczęliśmy rok szkolny 2023/2024. Pani Dyrektor Barbara Deptała w ciepłych słowach powitała uczniów i nauczycieli. Krótki program artystyczny przedstawili uczniowie klasy VII a i III b oraz dzieci ze szkolnego chórku „Kropka”.

Wszystkim życzymy dużo pozytywnej energii, sukcesów i radości z odkrywania świata.

Poczet sztandarowy prezentuje sztandar szkoły na tle budynku szkoły. Uczeń w środku trzyma w dłoniach drzewiec sztandaru. Po jego obu stronach stoją dwie uczennice. Dziewczęta i chłopcy stoją na tle dekoracji na rozpoczęcie roku szkolnego. Dwaj chłopcy w środku trzymają mikrofony. Pani Dyrektor stoi i trzyma w dłoni mikrofon. Z tyłu stoją wicedyrektorzy oraz uczniowie prowadzący uroczystość. Dziedziniec szkoły, wokół którego ustawieni są uczniowie.Przed budynkiem szkoły 2 uczniów stoi trzymając wstęgę z napisem: rok szkolny 2023/2024 Pomiędzy nimi stoi Pani dyrektor z nożyczkami w ręku i przecina wstęgę. Obok stoi nauczycielka kl 3b Na dziedzińcu szkoły stoi klasa 3b z nauczycielką.