Rejs katamaranem po Zatoce Gdańskiej

Zdjęcie typu selfie, na którym jest mężczyzna a za nim grupa dzieci - 9 dziewczynek i 1 chłopiec. Na ich twarzach jest uśmiech. W ręku trzymają maskotki.Z okazji Dnia Dziecka grupa Wolontariuszy wraz ze swoim opiekunem wybrali się na Rejs katamaranem po Zatoce Gdańskiej ⛴️🌊

Wśród atrakcji znalazły się – radosny korowód ulicami Gdańska i molo w Sopocie, gry i zabawy na pokładzie katamaranu, słodki poczęstunek oraz miła niespodzianka 🍦🎁🥁

Dziękujemy #CaritasArchidiecezjiGdańskiej za możliwość uczestniczenia w tym wspaniałym wydarzeniu ❤️

Zdjęcie typu selfie, na którym jest mężczyzna a za nim grupa dzieci - 9 dziewczynek i 1 chłopiec. Na ich twarzach jest uśmiech. W ręku trzymają maskotki. Grupa dzieci jest na statku. Cześć z nich siedzi, a cześć stoi. Na twarzach maluje się uśmiech. Niektóre osoby trzymają w ręku balony. Pogoda jest słoneczna. 9 dziewczynek I 1 chłopiec stoją na statku. Za ich plecami jest widokówka miasta - kamienice i zabytkowe budynki. Niebo jest bezchmurne, a pogoda słoneczna.