Przegląd piosenki ekologicznej

W tym roku szkolnym Dzień Ziemi obchodziliśmy śpiewająco. Zadaniem każdej z klas było przygotowanie dowolnego utworu muzycznego o tematyce ekologiczno –zdrowotnej. Największym talentem wokalnym wykazały się klasy 5A – I miejsce,  6C – II miejsce  i  5D  –  III miejsce. Każda z klas przygotowała  również życzenia  dla Ziemi z okazji  jej  święta.

Kolejny już raz uczniowie kl. IV – VI  brali udział w konkursie wiedzy o budowie i zdrowiu człowieka. Pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Anatomii  otrzymała Agnieszka Hintz z kl. 4D; II miejsce – Karolina Wachulska kl. 4D. Trzecie miejsce przypadło trzem osobom: Natalii  Banachowskiej  z kl. 4a, Kornelii Kuklińskiej – kl.6B oraz Julianowi Pawłowskiemu z kl 5C.  Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Galeria…