PROGRAM EDUKACJI MORSKIEJ dla klas IV

3 czerwca klasy IV wzięły udział w zajęciach z zakresu EDUKACJI MORSKIEJ️. Pogoda dopisała, słońce świeciło, a sprzyjające wiatry pozwoliły na wypłynięcie, na wody Zatoki Gdańskiej. Początkujący żeglarze trzymali za ster i utrzymywali odpowiedni kurs, był także czas na relaks na dziobie jachtów.
Pięcioro chłopców i w środku kobieta siedzą w szeregu. Wszyscy uśmiechają się i są ubrania w pomarańczowe kamizelki ratunkowe. Chłopcy mają na głowie czapeczki z daszkiem. W tle widać 4 samochody stojące na ulicy, flagi Polski powiewające na wietrze oraz Pomnik Westerplatte. Grupa dzieci ustawiona w rozsypce, naprzeciwko ich stoją 4 dorosłe osoby. Jedna z nich, kobieta trzyma w rękach pomarańczowe kamizelki ratunkowe. Po prawej stronie widać mężczyznę jadącego na rowerze. W tle są budynki, jacht i samochody. Sześcioro dzieci ustawionych w rozsypce stoi na nabrzeżu. Po prawej stronie widać jachty stojący na wodzie. W oddali jest deptak i tereny zielone. Jacht z dwoma żaglami płynie po morzu. W oddali widać ląd. W żaglówce, która płynie po wodzie siedzą dzieci ubrane w pomarańczowe kamizelki ratunkowe oraz kobieta. W tle widać duży szary statek z dwoma łodziami ratunkowymi. W dwóch chłopców ubranych w pomarańczowe kamizelki ratunkowe siedzi na dziobie jachtu. Po prawej i lewej stronie widać nabrzeża portowe z dźwigami oraz statki. Trzy dziewczynki ubrane w kamizelki ratunkowe siedzą koło siebie na jachcie. Po prawej stronie widać liny żeglarskie. W oddali jest nabrzeże z budowlą Twierdzy Wisłoujście. Uśmiechnięty chłopiec i dziewczynka ubrani w pomarańczowe kamizelki ratunkowe siedzą na jachcie. Z lewej strony widać liny oraz silnik jachtu. W tle jest nabrzeże
Uśmiechnięta dziewczynka siedzi na łódce i trzyma ster. Na łódce są liny, a w tle widać morze i niebieski budynek.
Trzech uśmiechniętych chłopców siedzi na jachcie. Ubrani są w pomarańczowe kamizelki ratunkowe oraz mają czapeczki na głowach. W tle widać morze oraz nabrzeże portowe ze statkami i dźwigami