Pracowita mrówka

W bieżącym roku szkolnym prawie 67 uczniów klas I-III pracowało samodzielnie nad doskonałą postawą ciała wg indywidualnych zestawów ćwiczeń korekcyjnych domowych. Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym najpopularniejsze były zestawy ćwiczeń przeciw odstającym łopatkom i garbieniu się, asymetrii barków i łopatek oraz wadom chodu z przywodzeniem przodostopia.

Najwytrwalsi uczniowie, którzy pracowali przez 7 miesięcy, otrzymali dyplomy gratulacyjne oraz pamiątkowe medale „PRACOWITA MRÓWKA 2017”. Grupa uczniów, którzy starali się i pracowali w zaciszu domowym nad doskonałą postawą ciała, lecz zdarzyło się im opuścić więcej niż jeden cykl ćwiczeń korekcyjnych, otrzymali dyplomy. W sumie w bieżącym roku szkolnym nagrodzono 25 uczniów.

Oto lista nagrodzonych dzieci:

ALEKSANDRA JANKOWSKA 1A,

SYLWESTER MACKOJĆ IIIA,

MICHAŁ BUCZAK IIIC,

AMELIA KULIKOWSKA IIIC.

Serdecznie gratuluję wszystkim moim „pracowitym mróweczkom”!!!

Nauczyciel gimnastyki