Półkolonie Akcja Zima 2022

Śnieżynka na niebieskim tleRozpoczęły się ferie zimowe a wraz z nimi nasze półkolonie.
Każdego dnia zaplanowanych jest wiele atrakcji, tak aby wszyscy uczestnicy ciekawie spędzili ten wolny od zajęć lekcyjnych czas.

PONIEDZIAŁEK 14 lutego to dzień zakochanych. Na zajęciach plastyczno-technicznych przy pomocy pań z Wykrzyknika wykonywaliśmy Walentynkowe gnomy oraz kolorowe motyle z papieru. Bawiliśmy z chustą animacyjną na sali gimnastycznej. Po zajęciach poszliśmy do kina na seans filmowy „Sing 2”
Grupa ok. 10 dzieci siedzi przy stolikach. Trzymają w rękach kolorowe motyle z papieru.
Pięciu uczniów siedzi przy stolikach i wykonuje walentynkowe skrzaty.

Trzydziestu pięciu uczniów oraz dwie Panie animatorki w czasie zabawy z chustą animacyjną. uczniowie chodzą, ustawieni jeden za drugim wkoło chusty animacyjnej rozłożonej na podłodze

Grupa około 35 dzieci siedzi na fotelach w sali kinowej. Dzieci z uśmiechem na twarzy trzymają ręce w górze.

WTOREK 15 lutego do południa spędziliśmy między innymi na nauce kroków do piosenki Chocolate choco choco oraz rozwiązywaliśmy Quiz z wiedzy o bajkach. Druga część dnia upłynęła nam na wspaniałej zabawie w Playground Arena.Dwudziestu kilu uczniów w sali świetlicowej podczas wykonywania układu tanecznego
Kilkunastu uczniów siedzi na krzesełkach w rękach trzymają tablety, na ekranie wyświetlane jest pytanie quizu
Trzydziestu pięciu uczniów ubranych w żółte kamizelki ustawionych w trzech rzędach na tle stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk
Trzydziestu pięciu uczniów siedzi na kolorowych piankowych puzzlach, w tle widać fragment placu zabaw

ŚRODA 16 lutego to dzień spędzony na wspaniałej zabawie w Loopy’s World. Byliśmy tak zmęczeni, że nie mieliśmy już siły na nic innego.
Grupa ok. 35 dzieci z uśmiechem na twarzy stoi lub klęczy na ziemi przed wejściem do Loopy's Worldu.
Grupa ok. 15 dzieci z uśmiechem na twarzy ze smakiem je lody.
Grupa około 35 dzieci siedzi na orkiestrę w sali zabaw. Dzieci z uśmiechem na ręce trzymają ręce w górze. W tle plac zabaw.

CZWARTEK 17 lutego to Światowy dzień kota. My również obchodziliśmy to święto. Na zajęciach plastycznych  lepiliśmy kotki z plasteliny. Nasze zwierzaki zasiadły na nakrętkach słoików. Słoiki przed zakręceniem zostały wypełnione wodą oraz kolorowym brokatem i cekinami. W taki prosty sposób wykonaliśmy kule śnieżne z kotkami. Druga część dnia to szaleństwo w parku trampolin Movement Arena.
Uśmiechnięta dziewczynka trzyma na dłoni nakrętkę od słoika a na niej jest czarny kotek z plasteliny   Dwaj uśmiechnięci chłopcy prezentują trzymane w dłoniach zielone kotki z plasteliny
Grupa ok. 35 dzieci stoi lub siedzi na materacach. W tle napis "Movement Arena"

PIĄTEK 18 lutego spędziliśmy na budowaniu z różnych rodzajów klocków w Klockowni oraz na grze w kręgle w MK Bowling.
Grupa ok. 35 dzieci z uśmiechem na twarzy trzyma ręce w górze. W tle klocki.
Grupa ok. 35 dzieci z uśmiechem na twarzy stoi lub klęczy na torach do kręgli. 9 dzieci trzyma w rękach kule do kręgli.
Niestety pierwszy tydzień ferii bardzo szybko minął, ale wszyscy dobrze go zapamiętamy dzięki wielu atrakcjom i wspaniałej zabawie.
Grupa ok. 35 dzieci z uśmiechem na twarzy stoi lub klęczy na podłodze w świetlicy szkolnej. Dzieci w rękach trzymają dyplomy, gniotki (zabawkę) i batony.