Podsumowanie I semestru

Czterech chłopców stoi na baczność. Pomiędzy nimi dziewczynka mówiąca do mikrofonu.W miniony wtorek uczniowie klas 4-8 spotkali się na apelu, aby uroczyście zakończyć i podsumować I semestr nauki w roku szkolnym 2023/2024. Podczas uroczystości aż 159 uczniów otrzymało wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. Wielu uczniów odebrało również dyplomy i nagrody za zdobyte miejsca w konkursach przedmiotowych.
Podczas apelu zaprezentowali się szkolni mediatorzy, którzy odebrali certyfikaty ukończenia kursu mediacji.

Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Wśród nich dwie osoby dorosłe. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Wśród nich dwie osoby dorosłe. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Wśród nich dwie osoby dorosłe. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Wśród nich dwie osoby dorosłe. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.

Czterech chłopców stoi na baczność. Pomiędzy nimi dziewczynka mówiąca do mikrofonu.Czworo dzieci stoi w dwóch rzędach. Trzymają w rękach podkładki. Jeden z chłopców mówi do mikrofonu. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Dwie dziewczynki z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.- Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Po lewej stronie uczniów stoi kobieta. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Dwóch chłopców z dyplomami w rękach pozuje do zdjęcia. Po ich prawej stronie stoi kobieta. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Dwie dziewczynki z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Za nimi stoi kobieta z mikrofonem w ręku. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.

Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.Grupa uczniów z dyplomami w rękach pozują do zdjęcia. Wśród nich dwie osoby dorosłe. W tle przypięte kwiaty i napis „Nauka to klucz do przyszłości”.