Piękno krajobrazu Polski

zima w malarstwie, praca uczennicy naszej szkołySzkołę naszą zdobią prace uczniów powstałe z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Klasy od IV do VII brały udział w szkolnym konkursie plastycznym pt. „ Piękno krajobrazu Polski”. Wszystkie prace wykonane zostały na wysokim poziomie a  spośród nich wyłoniono:

I MIEJSCE dla Salomii Krutskevych z kl. 6c za romantyczną zimę, II MIEJSCE  – Leny Szczyglak z kl. 6d za prześliczny domek przy drodze, III MIEJSCE – Kacprowi Wijaty z kl. 5d za kolorowe, jesienne pagórki z domkami. Przyznano również cztery WYRÓZNIENIA; Oliwierowi Sikorskiemu z kl. 7c za domek na wzgórzu w scenerii drzewek i jeziorka, Pawłowi Szulc- Cieplickiemu za magiczny zachód słońca nad morzem, Agatce Szczudrawie za pełnię życia wokół domku i szeroką gamę barwną.