Pasowanie na Świetliczaka 2022

W rzędzie stoi ok. 15 dzieci w świetlicy w szkolnej. Pani nauczycielka pasuje chłopca na świetliczaka.24 października odbyło się Pasowanie na Świetliczaka pierwszoklasistów naszej szkoły. Aby dostać się do grona Świetliczaków, uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. Na koniec czekał na nich słodki poczęstunek wraz z dyplomami. Wszystkim nowym Świetliczakom życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy!😍
Ok. 20 dzieci siedzi na krzesłach przy stolikach w świetlicy szkolnej. W rękach trzymają dyplomy. W rzędzie stoi ok. 15 dzieci w świetlicy w szkolnej. Pani nauczycielka pasuje chłopca na świetliczaka. Ok. 15 dzieci ustawieni jeden za drugim, tworząc węża. Ok. 10 dzieci siedzi na dywanie w świetlicy szkolnej. Uczniowie oddzielają groch, fasolę i makaron.