Paczuszka dla Maluszka zakończyła się – WIELKIM SUKCESEM 🎉

8 dziewczynek kuca z przodu zdęcia a w tle grupa dzieci stoi. Wśród nich poustawiane są duże torby z prezentami.W imieniu #HospicjumPomorzeDzieciom oraz dzieci i ich rodziców BARDZOOOO DZIĘKUJEMY za ogrom dobra, którego doświadczyliśmy w magicznym czasie Świąt ❤️❤️❤️
Wspólnie przygotowaliśmy blisko 50 paczek z potrzebnymi produktami higienicznymi, medycznymi oraz zabawkami 🎁

Grupa uczniów z klasy 5a, 5b oraz 6b miała okazję przekazać je Hospicjum i przy tej okazji uczniowie poznali historie niektórych podopiecznych oraz zostali oprowadzeni po po budynku.

7 dziewczynek i 1 chłopiec ubrani w zimowe kurtki stoją przy choince, pod którą znajduje się kilkanaście dużych toreb z prezentami. 8 dziewczynek kuca z przodu zdęcia a w tle grupa dzieci stoi. Wśród nich poustawiane są duże torby z prezentami.