Ozdoba wielkanocna

Na szkolnym korytarzu stoi stół na którym umieszczono prace konkursowe. Na ścianie widać napis: świetlicowy konkurs- ozdoba wielkanocna. Rozstrzygnięcie świetlicowego konkursu na ozdobę wielkanocną
Uczniowie klas I-III mieli okazję wykonać samodzielnie lub z pomocą domowników dowolną ozdobę wielkanocną.

Przyniesione prace konkursowe okazały się tak różnorodne i pomysłowe, że postanowiłyśmy nie wyłaniać zwycięzców, tylko nagrodzić wszystkich uczestników.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział konkursie

Trzy dziewczynki i jeden chłopiec stoją na szkolnym korytarzu, w rękach trzymają papierowe torby z prezentami. Za nimi widać stół z ozdobami świątecznymi i napis na ścianie : świetlicowy konkurs - ozdoba wielkanocna.

Cztery dziewczynki stoją na szkolnym korytarzu, w rękach trzymają papierowe torby z prezentami. Za nimi widać stół z ozdobami świątecznymi i napis na ścianie: świetlicowy konkurs - ozdoba wielkanocna.
Cztery zdjęcia na jednej ilustracji. Każde z nich przedstawia wielkanocne prace plastyczne dzieci.