Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Dzieci siedzą na podłodze w bibliotece w siadzie skrzyżnym. Patrzą na stojącą przed nimi bibliotekarkę czytającą im tekst. W tle widać półki z książkami i kolorową planszę z napisem Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania".W dniach 27.09 i 28.09.2023 r. w naszej szkole obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadający na 29.09.2023r. W bibliotece zorganizowałyśmy spotkanie z uczniami klas 1-3. Dzieci słuchały bajek z morałem, brały udział w dyskusji związanej z ich treścią i wspólnie z nami omawiały morał płynący z bajek. Dowiedziały się dlaczego warto głośno czytać. Były też baśniowe zagadki. Spotkaniu towarzyszyły: dobry humor i zabawa.
Dzieci siedzą na podłodze w bibliotece w siadzie skrzyżnym. Patrzą na stojącą przed nimi bibliotekarkę czytającą im tekst. W tle widać półki z książkami i kolorową planszę z napisem Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania". Dzieci siedzą na podłodze w bibliotece w siadzie skrzyżnym. Patrzą na stojącą przed nimi bibliotekarkę czytającą im tekst. 2 osoby podnoszą rękę do góry. W tle widać półki z książkami i kolorową planszę z napisem Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania