Nagrody Ligii rozdane!!!

21 kwietnia 2023r.  rozdano w naszej szkole nagrody i dyplomy Ligii Matematycznej.

Konkurs składał się z III etapów, a jego Laureaci otrzymają dodatkowe punkty do rekrutacji.

Nagrody otrzymali:

1. Grabowski Alexander SP nr 12 w Gdyni
  2. Karczewska Julia SP w Kowalach
  3. Jakub Jastrzębski Autonomiczna SP
  4. Moskot Mikołaj Katolicka SP w Gdyni
  5. Wiszniewski Krystian SP nr 2 w Gdańsku
  6. Dąbrowski Szymon II Społeczna SP  Gdańsk
  7. Piwakowska Maria SP nr 47 w Gdańsku
  8. Szczucka Marianna Autonomiczna SP

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział oraz tym, którzy pomogli w zorganizowaniu i przeprowadzeniu konkursu.

Zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.

Gabinet pani dyrektor przy długim brązowym stole siedzi 5 osób wśród nich trzech laureatów konkursu dwóch chłopców i dziewczyna oraz dwie nauczycielki, które przyjechały razem z uczniami Gabinet p dyrektor wokół stołu siedzą lareaci konkursu. Pani dyrektor wręcza nagrodę chłopcu którą jest głośnik bezprzewodowy. Za panią dyrektor stoi organizatorka konkursu. Gabinet pani dyrektor nauczycielka wręcza dyplom chłopcu. wokół stołu, który stoi na środku siedzą inni laureaci konkursu.

Gabinet pani dyrektor za długim brązowym stole stoją 9 laureatów konkursu 6 chłopców i trzy dziewczynki trzymają w rękach dyplomy. Po prawej stronie za dziećmi stoi Pani dyrektor. Po lewej stronie dwie nauczycielki organizatorki konkursu. Na ścianie widać godło Polski. Na stole leży przenośny głośnik - nagroda za uzyskanie tytułu laureata.