Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas 7

I miejsce Mateusz Preiss 21.06
II miejsce Eryk Jankowski 23.03
III miejsce Franek Bosak 24.11

Trzy, uśmiechnięte dziewczynki, ubrane w stroje kąpielowe, z medalami na szyi, stoją na podium. Po prawej stronie stoi kobieta, która ma krótkie włosy i okulary. W tle są dwa baseny pływackie. Trzy, uśmiechnięte dziewczynki, ubrane w stroje kąpielowe, z czepkami na głowie i medalami na szyi stoją na podium. Po prawej stronie stoi uśmiechnięta kobieta, która ma krótkie włosy i okulary. W tle są baseny, wysokie krzesła.
Trzy dziewczynki stoją na podium. Po prawej stronie, naprzeciwko jednej z dziewczynek stoi kobieta, która zakłada jej na szyję medal. Za nią stoi kobieta, ubrana w czarno-różowe spodnie i bluzkę, w rękach trzyma tacę z medalami i niebieskimi wstążkami. Na podium stoi trzech chłopców ubranych w czarne kąpielówki. Dwóch z nich ma medale zawieszone na szyi, a trzeci trzyma je w ustach. W tle są baseny pływackie. Na podium stoi trzech chłopców, ubranych w czarne spodenki z czepkami na głowie. Na środku stoi kobieta, która podaje rękę chłopcu stojącemu na najwyższym podium. W tle są baseny pływackie.
Na podium stoi trzech, uśmiechniętych chłopców, ubranych w czarne spodenki, z medalami zawieszonymi na szyi. W tle są baseny pływackie. Trzy uśmiechnięte dziewczynki ubrane w stroje pływackie, z czepkami na głowie, siedzą w szeregu. Za nimi jest duży basen pływacki. Pięć dziewczynek, ubranych w stroje kąpielowe, z czepkami na głowie, dwie z nich mają założone okulary pływackie stoją w wodzie do ramion. Za nimi jest basen z czerwonymi linami torowymi. Cztery dziewczynki ubrane w stroje pływackie, czepki i okularki, trzymają się rękami słupków startowych. Na słupkach są liczby od 1 do 6. Za słupkami jest grupa dzieci, niektóre z nich stoją, a niektóre siedzą na kolorowych materacach. W tle są duże okna. Dzieci ustawione w dwóch szeregach, niektóre z nich siedzą na podium, ubrane są w stroje pływackie i czepki. Cześć z dzieci ma medale na szyi i trzyma dyplomy w rękach. Z lewej i prawej strony stoją dwie kobiety.