Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Bowlingu dla kl. 4-6

Chłopiec ubrany w szarą koszulkę i czarne spodenki ustawiony jest w pozycji do rzutu czerwoną kulą, którą trzyma w ręce. W tle jest klub bowlingowy z torami do gry.16 maja 2023r. reprezentacja naszej szkoły z klas 4-6 wzięła udział się w Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych Trójmiejskich Szkół w Centrum U7 w Gdańsku.

Skład drużyny dziewcząt:
  1. Anna Szwajkowska kl.6c
  2. Malwina Lewandowska kl.6a
  3. Oliwia Wasilewska kl. 6b
  4. Agata Staręga kl.6b
  5. Mira Boguszewska kl. 5c
  6. Justyna Żaba kl. 5c
Skład drużyny chłopców:
  1. Franciszek Wiliński kl. 6a
  2. Kacper Bunkowski kl. 6a
  3. Krzysztof Kozłowski kl. 6a
  4. Artur Jaworowski kl. 6a
  5. Bartłomiej Strzelczyk kl. 6b
  6. Jakub Szczuka kl. 6b
Drużyna chłopców zdobyła 725pkt, a drużyna dziewcząt 523 pkt. Już niebawem poznamy wyniki końcowe turnieju 🏆🎳 Trzymamy mocno kciuki za naszą reprezentację
Pięciu uśmiechniętych chłopców ustawionych w szeregu trzyma w rękach nad swoimi głowami kolorowe, bowlingowe kule. W tle są tory do gry w kręgle i monitory z punktacją. Sześć dziewczynek stoi obok siebie. Dwie z nich trzymają w rękach granatowe kule, a kolejne dwie czerwone. W tle są tory do gry w kręgle, monitor z punktacją i ściana z kolorowym grafitti. Chłopiec ubrany w szarą koszulkę i czarne spodenki ustawiony jest w pozycji do rzutu czerwoną kulą, którą trzyma w ręce. W tle jest klub bowlingowy z torami do gry. Chłopiec ubrany w czarną koszulkę i spodenki stoi i trzyma w rękach czerwoną kulę do gry w kręgle. W tle jest klub bowlingowy. Chłopiec stoi przed torem do gry w kręgle i trzyma w rękach zieloną kulę. Obok niego jest podajnik z kolorowymi kulami. Chłopiec ubrany w szarą koszulkę i czarne spodenki stoi na torze bowlingowym i trzyma w rękach kulę do gry. Trzech chłopców stoi w grupie i patrzą przed siebie. Obok nich na kanapie siedzi chłopiec. W tle jest klub bowlingowy.