Mistrzostwa Gdańska w bowlingu

Reprezentacja szkoły dziewcząt i chłopców klas 7-8 wzięła udział w Mistrzostwach Gdańska w Zawodach Bowlingowych. Zawody odbyły się na nowym obiekcie U7 w Gdańsku-Wrzeszczu i wzięła w nich udział rekordowa liczba uczestników bo aż 980, reprezentująca 103 szkoły z Gdańska.
Reprezentacja chłopców w składzie:
Wiktor Rachwał,
Mateusz Bertrand,
Sebastian Zarośliński,
Kuba Adamczak,
Oskar Kałuski,
Krzysztof Adamczak
spisała się wyśmienicie, zdobyła 1028pkt i z ponad stu punktową przewagą zdeklasowała przeciwnika z drugiego miejsca. Tym samy wywalczyła sobie prawo udziału w Finale, który niestety, został odwołany, z powodu pandemii.
KLASYFIKACJA OGÓLNA KL. 7-8 KAT. CHŁOPCY
I MIEJSCE SP 47 GDAŃSK
II MIEJSCE SP 24 GDAŃSK
III MIEJSCE SP 89 GDAŃSK
Reprezentacja dziewcząt zajęła VII miejsce. Gratulujemy zawodnikom!