Mistrzostwa czwórek wioślarskich

czwórka wioślarska w łodziNasza młodzież z klas VII i VIII dzielnie reprezentowała szkołę na Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Wyścigach na Czwórkach Wioślarskich Typu C. Zawody poprzedziły treningi na wodzie oraz ergometrach wioślarskich.

Uczniowie wywalczyli tytuł Mistrza Województwa oraz brązowych medalistów, uczennice zostały Wicemistrzyniami Województwa, a druga osada wywalczyła III miejsce w finale. Oto składy osad wioślarskich:

I msc. chłopcy – JAKUB MAJEWSKI 8C, FRANEK JANKOWSKI 8B, MATEUSZ JANKOWSKI 8D, sterniczka JULIA ZAJDER 8D

III msc. Chłopcy – ROBERT GROTH 7B, MICHAŁ BIELECKI 8C, OLIWIER SIKORSKI 7C, sterniczka ZUZANNA LIS 8B

II msc. dziewczęta – ANGELIKA SZWONKA 8D, ZUZANNA LIS 8B, ZUZANNA WACHOWSKA 8C, sterniczka JULIA ZAJDER 8D