„Martwa natura” – praca malarska pastelami

Plastyka klas 5-7. Nauczyciel Ewa Siemaszko

1. Nikola Pianowska kl. 6b
    Praca przedstawia: na pierwszym planie, po prawej stronie książkę, po lewej i na paterze zestaw owoców.
  2. Justyna Siwik kl. 6a
    Praca przedstawia na pierwszym planie cytryny, na drugim szklany niebieski kieliszek z niebieską butelką.
  3. Borys Zieliński kl. 5b
    Praca przedstawia od lewej strony: żółty dzbanek, jabłko, niebieską miseczkę z cytryną.
  4. Emilia Brocka kl. 6a
    Praca przedstawia; od lewej; drewniany młynek, czerwone jabłko, pomarańczę i żółty dzbanek w drugim planie.
  5. Franek Ościołowski kl. 5b
    Praca przedstawia od lewej; dzbanek, owoce, miseczkę.
  6. Hania Wojtyła kl. 5b
    Praca przedstawia od lewej strony; brązowy dzbanek, czosnek, cytrynę, brązową butelkę i czerwone jabłko.
  7. Oliwia Wasilewska kl. 5b
    Praca przedstawia zestaw brył (od lewej): żółty dzbanek, jabłuszko, cytrynkę i na drugim planie niebieską miseczkę.
  8. Kasia Kućko kl. 5b
    Praca przedstawia zestaw brył (od lewej): brązowy dzbanek, czosnek, gruszkę i na drugim planie brązową butelkę z cytrynką.
  9. Ola Wilczek kl. 7c
    Praca przedstawia zestaw brył (od lewej): zieloną gruszkę, miseczkę z owocami, niebieską butelkę.
  10. Kacper Bunkowski kl. 5a
    Praca przedstawia zestaw brył (od lewej): brązowy dzbanek, czosnek, cytrynkę i po lewej stronie drugim brązową butelkę z cytryną.