Maja Laureatką Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów!

Czy znacie książkę Herberta Georga Wells’a pt. „Wehikuł czasu”? Czy potrafilibyście dokonać analizy tego utworu pod kątem cywilizacyjnej przyszłości? Czy znacie Polaków, którzy wnieśli wkład w powstanie i rozwój USA lub Australii?

Na te i wiele innych pytań po angielsku potrafi odpowiedzieć Maja Brodzicka z klasy 8c, która została laureatką ministerialnej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów. Wychowanka Pani Moniki Klewek oraz uczennica Pani Anny Wódkowskiej od października do kwietnia skutecznie pokonywała kolejne 3 etapy Olimpiady, z czego każdy, co warto podkreślić, składał się z trzech części. Maja nie tylko sięgnęła po najwyższy tytuł w konkursie rozsławiając naszą szkołę na całą Polskę, ale również otrzymała uprawnienia do zwolnienia z przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty z j. angielskiego oraz do przyjęcia w pierwszej kolejności do szkoły ponadpodstawowej. Serdecznie gratulujemy Mai tego ogromnego sukcesu i jesteśmy dumni, że mamy tak wybitną uczennicę w naszej szkole!