Lubimy pływać i w piłkę grać!

W dniu 06.04.2015r. uczniowie naszej szkoły klas V-VI wzięli udział w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich organizowanych przez ZSO nr7 oraz GOKF w Gdańsku. W zawodach udział wzięło ok 100 zawodników  z 6 gdańskich szkół podstawowych. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach – sztafety pływackie (dziewcząt, chłopców) i konkurencje indywidualne dziewcząt i chłopców.

Nasza  szkoła do sztafet pływackich 4x25m dowolnym wystawiła reprezentacje dziewcząt i chłopców. Natomiast rywalizacja indywidualna odbyła się w czterech stylach (motylkowym-25m, grzbietowym-25m, klasycznym-25m i dowolnym-50m).

W rywalizacji indywidualnej nagrodzone medalami zostały trzy najlepsze zawodniczki i trzech najlepszych zawodników w każdym roczniku (2003, 2004) w każdej konkurencji oraz drużyny sztafetowe (roczniki mieszane). W klasyfikacji drużynowej o kolejności zdecydowała suma zdobytych punktów  w konkurencjach indywidualnych oraz sztafetowych.

Najlepszą zawodniczką w stylu dowolnym z wszystkich startujących zawodników (chłopców i dziewcząt) została nasza uczennica Liwia Cheda z czasem 0:34.75s Gratulujemy.

Zasady punktacji: konkurencje indywidualne– 1 miejsce – 9 pkt., 2 miejsce – 7 pkt., 3 miejsce – 6 pkt.,  itd…., 8 miejsce – 1 pkt.

Sztafety  4×25 m st.  dowolnym  ( roczniki mieszane ) analogicznie  za  kolejne  miejsca, licząc od pierwszego pkt. 18,14,12,10,8,6,4,2

Zestawienie wyników indywidualnych w poszczególnych kategoriach

Galeria…