Lekcja wf na śniegu w klasie 6ac

Jest śnieg, jest zabawa! ❄️🛷⛄
Na lekcji WF chłopcy z klas 6AC aktywnie spędzili czas podczas zabaw na śniegu. Były wyścigi na sankach dookoła boiska, zjazdy z górki, lepienie bałwana, a na koniec bitwa na śnieżki. Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z takiej formy lekcji 🙂

Kilkanaścioro uśmiechniętych chłopców ubranych w zimowe, kolorowe kurtki i czapki stoi na boisku szkolnym, przed nimi na sankach siedzą chłopcy. Na boisku jest dużo śniegu. Kilkanaścioro chłopców zjeżdża na sankach z górki. W tle są bloki mieszkalne i drzewa. Dwóch chłopców ciągnie za sznurek sanki, na których siedzą chłopcy. Wszyscy są ubrani w kolorowe, zimowe kurtki, spodnie i czapki. W tle jest dużo śniegu Chłopiec ubrany w kraciastą kurtkę oraz czarne spodnie i czapkę ciągnie za sznurek sanki, na których siedzi chłopiec. Z lewej strony jest chłopiec, który siedzi na sankach. W tle jest dużo śniegu. Chłopiec ubrany w czarną kurtkę, spodnie i czapkę ciągnie za sznurek sanki, na których siedzi chłopiec w żółtej kurtce. W tle jest dużo śniegu. Kilkanaścioro uśmiechniętych chłopców ubranych w kolorowe, zimowe stroje stoi w szeregu na boisku szkolnym, a pomiędzy nimi stoją trzy bałwany. W tle jest kosz do gry i budynek.