Lekcja sportu na Ergo Arenie

17 czerwca tego roku Grupa Energia i SZS organizuje na ERGO ARENIE lekcję sportu i spotkania z gwiazdami dla uczniów szkół podstawowych. Nasza szkoła dzięki szybkim działaniom Pani Dyrektor uzyskała dofinansowanie na dojazd w wysokości 500 złotych. Wyjazd autokarem będzie nagrodą dla 48 najbardziej zaangażowanych w sportowe życie szkoły uczniów i uczennic klas IV, V, VI.

Poza lekcją sportu odbędą się mecze finałowe dziewcząt i chłopców Energa Basket Cup, największego w Polsce turnieju koszykarskiego, w którym wzięło udział ponad 560 tysięcy dzieci.

Ponadto w programie między innymi:

• Skills Challenge i motywacyjne show Kacpra Lachowicza,
  • strefy: piłkarska, żeglarska, lekkoatletyczna, rywalizacji sportowej,
  • pokazy pierwszej pomocy,
  • strefa druku i modelowania 3D,
  • mobilne centrum nauki „PLANETA ENERGII”,
  • konkursy sportowe z super nagrodami,
  • strefa kibica i autografów, spotkania ze znanymi sportowcami.

Lista uczniów i uczennic zakwalifikowanych do nagrody-wyjazdu ukaże się wkrótce w szkole na tablicy informacyjnej przy wejściu na salę gimnastyczną.

Galeria…