Kompot jabłkowy na zimę

Uczniowie klasy 1c, pod czujnym okiem swoich nauczycielek, przygotowali pyszny kompot z jabłek do słoików na zimę. Wszyscy pracowali z wielkim zaangażowaniem, a efektem ich pracy są pełne słoiki aromatycznego kompotu, który będzie idealnym dodatkiem do zimowych wieczorów. Grupa dzieci w klasie stoi i siedzi przed tablicą, trzymając w dłoniach słoiki z jabłkami. Na ścianie wisi plakat z owocami. W tle tablica szkolna i telewizor.Po prawej stronie stolika siedzi 2 chłopców, którzy są pochyleni nad deską do krojenia, na której są cząstki jabłka. Po obu stronach deski stoją słoiki wypełnione cząstkami jabłka. Obaj chłopcy są pochyleni nad deską, pierwszy chłopiec kroi jabłko nożykiem, drugi przygląda się temu. Na pierwszym planie przy stoliku siedzi chłopiec i uśmiechająca się dziewczynka. Na stole przed nimi leży deska na której są cząstki jabłek. Po lewej stronie stoi napój w butelce, a po obu stronach deski słoiki wypełnione jabłkami. W tle 6 dzieci siedząca przy 2 stolikach oraz szafki szkolne.