Kolejny rok harcerski rozpoczęty!

W niedzielę, 08 października, zuchy i harcerze ze Szczepu "Bór" spotkali się, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok harcerski. Na zbiórce nie zabrakło uczniów naszej szkoły – członków 91 Gdańskiej Gromady Zuchowej "Smerfna Kraina" i 91 Gdańskiej Drużyny Harcerskiej "Źródło". Podczas gry terenowej po osiedlu udało nam się wspólnymi siłami znaleźć schronienia dla owadów na czas zimy.

Na sam koniec spotkania najstarsze zuchy przeszły do drużyny harcerskiej, aby w niej dalej się bawić i rozwijać. Serdecznie dziękujemy za wsparcie Rodzicom, którzy licznie przybyli, aby razem z zuchami cieszyć się piękną pogodą i uczestniczyć w naszej grze!  Jeśli ktoś chciałby dołączyć do gromady lub drużyny – ZAPRASZAMY!

91 GGZ "Smerfna Kraina" – dzieci od 6 do 10 lat – zbiórki we wtorki w godz. 16:00-17:15 w sali 00 (przy szatni)

91 GDH "Źródło" – dziewczyny i chłopcy w wieku 11-13 lat – zbiórki w piątki w godz. 16:45-18:15 (spotkanie przy wejściu do szkoły)

Galeria…