Klasa 7b na kręgielni

Dwudziestu jeden uczniów pozuje do zdjęcia na kręgielni. Pięcioro siedzi na podłodze, patrząc w aparat, a pozostali stoją za nimi, uśmiechając się do aparatu. Z prawej strony stoi nauczyciel.W czwartek 10 listopada klasa VII B świętowała Dzień Niepodległości oraz miniony Dzień Chłopaka wizytą na kręgielni. Wszyscy uczniowie naszej klasy walczyli o jak najlepszy wynik rozgrywki. Uczyli się techniki gry oraz doskonali swoje umiejętności w bardzo radosnym nastroju. Podczas gry otrzymali poczęstunek – frytki oraz napój. Czas minął nieubłaganie szybko i ciężko było się nam rozstać. Najlepszym uczniem klasy VIIB został Mateusz K., zdobywając 169 pkt., II miejsce zdobył Kacper Z. z wynikiem 159 pkt., a na III miejscu uplasował się Dmytro D. zdobywając 152 pkt. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za tak liczny udział w wydarzeniu klasy. BRAVO!

PS. Na zdjęciu galerii uwieczniony STRIKE Mateusza Z.

Uczeń pośrodku stoi z otwartą buzią, za nim uczeń stoi z bilą trzymana oburącz, za nim kolejny uczeń również z bilą. A za nimi uczeń chwyta bilę z dystrybutora. Z lewej strony stoi uczennica i patrzy na skos. Uczennica z bilą w rękach idzie oddać rzut. Z prawej uczeń chwyta bilę z dystrybutora. Z Lewej idzie uczennica bokiem do zdjęcia a obok niej stoi dwóch uczniów patrzących w tym samym kierunku. Uczennica opiera się o dystrybutor bil i patrzy z uśmiechem w stronę aparatu. Za nią stoją trzy uczennice a czwarta z nich siedzi. Obok siedzącej stoi uczeń podparty pod boki. Zupełnie z lewej stoi uczeń patrzący w dół. Uczeń przechylać głowę w lewą z wyrazem uśmiechu pokazuje kciuk do góry lewej ręki. Za nim trzech uczniów stoi i patrzy w stronę aparatu. Z lewej strony uczeń pochyla się do bili. Z prawej strony stoją bokiem uczennice przodem do siebie. Dwudziestu jeden uczniów pozuje do zdjęcia na kręgielni. Pięcioro siedzi na podłodze, patrząc w aparat, a pozostali stoją za nimi, uśmiechając się do aparatu. Z prawej strony stoi nauczyciel.