Kiermasz ciastek

🍪🍪🍪
3 dziewczyny i 2 chłopaków stoją w rzędzie. Każdy z nich trzyma w ręku pustą tacę, a drugą ręką pokazują kciuk w górę. Jeden z chłopców w drugiej ręce trzyma skarbonkę. Nad ich głowami wisi napis "Świąteczny kiermasz ciastek".W czwartek Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało świąteczny kiermasz ciastek w ramach akcji #PaczuszkaDlaMaluszka 🎁👶
Zainteresowanie pierniczkami i ciastkami naszych uczniów (oraz mam) było tak duże, że kiermasz zakończył się po 10 minutach❗
Dziękujemy za pomoc, którą przekażemy Małym podopiecznym Hospicjum Pomorze Dzieciom ❤️

Na pierwszym planie 4 dziewczynki i 4 chłopców stoją przy stole, na którym ułożone są tace z ciasteczkami. Wszyscy są uśmiechnięci oraz machają do aparatu. W tle grupa młodych osób. 3 dziewczyny i 2 chłopaków stoją w rzędzie. Każdy z nich trzyma w ręku pustą tacę, a drugą ręką pokazują kciuk w górę. Jeden z chłopców w drugiej ręce trzyma skarbonkę. Nad ich głowami wisi napis "Świąteczny kiermasz ciastek". Na środku stoi długi stół. Po jednej stronie stoi dwóch chłopców w koszulkach wolontariuszy i sprzedają ciastka. Z drugiej strony 1 kobieta, 2 dziewczynki i 2 chłopców kupują ciastka. Na środku stoi długi stół. Po jednej stronie stoi dwóch chłopców w koszulkach wolontariuszy i sprzedają ciastka. Z drugiej strony stołu stoi grupa osób, która przygląda się temu, co jest na stole. Trwa proces zakupowy.