JASEŁKA

11 dziewczynek ubranych galowo stoją na środku sali i trzymają w ręku duże papierowe serca. Jedna z nich ubrana jest w stój anioła i śpiewa do mikrofonu.Tuż przed przerwą świąteczną w naszej szkole odbyło się przedstawienie jasełkowe🎄 Elementami przedstawienia były: taniec, śpiew oraz film nakręcony przez uczniów, w którym przedstawili historię Świętej Rodziny szukającej schronienia🎥
Przesłaniem przedstawienia było DOBRO, które przewyższa wszelkie zło i egoizm, a jego źródłem jest Nowonarodzony Jezus.

3 dziewczynki w strojach aniołów siedzą na podłodze i 2 chłopców siedzi na krześle trzymając w ręku teczki. Jedna dziewczynka trzyma w ręku mikrofon. 11 dziewczynek ubranych galowo stoją na środku sali i trzymają w ręku duże papierowe serca. Jedna z nich ubrana jest w stój anioła i śpiewa do mikrofonu.Wyświetlony ekran z rzutnika multimedialnego, na którym znajduje się napis "Świąteczne przedstawienie sp47 22 grudnia 2023 rok"