Gdańskie Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe 2016/2017

W dniu 11.12.2016r. (poniedziałek) reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w XII edycji Gdańskich Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych Szkół Podstawowych organizowanych przez Centrum U7, Urząd Miasta Gdańska i GOKF. Drużyny szkolne składały się z 5 zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców. Łącznie stanęło do rywalizacji 28 szkół podstawowych.

Udział wzięło 265 uczniów, które reprezentowały 53 zespoły. Wśród naszych uczniów na szczególne wyróżnienie zasługuje Mateusz Kolas, który reprezentuje wysokim poziom umiejętności i z każdym występem poprawiał swoje wyniki. Wszyscy uczniowie bardzo starali się, włożyli maksimum wysiłku w uzyskanie jak najlepszego wyniku i należą się podziękowania dla obu zespołów naszej szkoły. Ponadto rywalizacji towarzyszyła doskonała zabawa z ogromną przyjemnością dla uczniów, którzy swoje umiejętności szlifowane pod okiem wychowawców i rodziców mogli zaprezentować na zawodach.

Do finału Wojewódzkiego awansowała drużyna chłopców naszej szkoły w składzie:

Mateusz Kolas 183 pkt.

Alan Kocięda 153 pkt.

Kuba Pożoga 130 pkt.

Piotr Siwik / Kuba Siluk 55 pkt. / 75 pkt. łącznie 130 pkt.

Dorian Ramczykowski 129 pkt.

Statystyki:

Średnia punktów chłopcy i dziewczęta:
Gdańsk: 537 pkt
Gdynia: 517 pkt

Średnia punktów chłopcy:
Gdańsk: 558 pkt
Gdynia: 586 pkt

Średnia punktów dziewczynki:
Gdańsk: 585 pkt
Gdynia: 436 pkt

Awans do finałów Wojewódzkich:

Ostateczne Wyniki: