Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Poetycki Dzień Matki”

Na środku sali gimnastycznej stoi tablica z dekoracją konkursową. Z prawej strony jest czworo uczniów ustawionych w rzędzie oraz jeden nauczyciel. Po lewej stronie stoi w rzędzie pięcioro uczniów i jeden nauczyciel. Uczniowie trzymają w dłoniach dyplomy i nagrody.Dnia 22.05.2023r. odbył się finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Poetycki Dzień Matki”.  Każdą klasę reprezentował jeden uczeń, wytypowany w drodze klasowych eliminacji.  Jury w składzie: Krystyna Gołębiewska, Katarzyna Pokrywka i Joanna Górska jednomyślnie wytypowało najlepszych z najlepszych.

Kategoria: klasy 0-1
Ignacy Traczuk-Gorczyński kl. 1c

Laila Baranowska kl. 1b

Stanisław Krause kl. 1a

Amelia Jankowska 0a

Kategoria: klasy 2-3
Alicja Kowalska kl. 2a

Adela Klukowska kl. 2b

Anna Marek kl. 3c

Wyróżnienia:
Alicja Tomczak kl. 3a
Marcelina Chilicka kl. 3b
GRATULUJEMY !

Uczennica stoi przed tablicą z dekoracją konkursową. Prawą ręką przytrzymuje pluszowego misia, a w dłoni trzyma bukiecik kwiatów wykonanych z papieru. W lewej dłoni trzyma wykonaną z papieru uśmiechniętą buźkę na patyczku Uczeń stoi przed tablicą konkursową. W prawej dłoni trzyma kredki w etui. W lewej dłoni trzyma bukiet bzu oraz opaskę przypominającą koronę. Na środku sali gimnastycznej stoi tablica z dekoracją konkursową. Z prawej strony jest czworo uczniów ustawionych w rzędzie oraz jeden nauczyciel. Po lewej stronie stoi w rzędzie pięcioro uczniów i jeden nauczyciel. Uczniowie trzymają w dłoniach dyplomy i nagrody.