Dzień Seniora w Centrum Opieki „Serenus”

Z okazji Dnia Seniora wolontariusze z kl.8d i 7b udali się wraz z opiekunem do Centrum Opieki „Serenus”, aby wspólnie z Seniorami – podopiecznymi Domu spędzić miło czas i dowiedzieć się ciekawostek o życiu. Była możliwość odwiedzenia pokoi p. Heleny i p. Zdzisława. Nie zabrakło ciekawych doświadczeń: noszenie gogli, które ograniczały pole widzenia, układanki poprawiające funkcje umysłowe i praktyka jazdy na wózku inwalidzkim 👓

Nasi Wolontariusze przygotowali dla Seniorów mały upominek – babkę cytrynową, pyszne herbaty i kartki z miłym słowem 🥧❤️
Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań! 🙂
#CentrumOpiekiSerenus
Grupa uczniów wraz ze starszą kobietą stoi wokół stołu, na którym znajdują się różne przedmioty. Niektóre osoby mają na oczach założone gogle.
Chłopiec z założonymi goglami siedzi przy stole i trzyma w ręku karteczki. Na stole znajduje się świąteczny stroik oraz leży otwarta koperta i ułożone wcześniej karteczki z napisami. Dwóch chłopców siedzi przy stole - jeden z nich opiera się na ręce, a drugą trzyma się za szyję. Drugi chłopiec na założone gogle i się uśmiecha do obiektywu. Za chłopcami stoi starsza kobieta. Na stole leży układanka. Jedna dziewczynka siedzi na wózku inwalidzkim, druga pcha ten wózek. obie mają założone gogle. Dziewczynka siedząca na wózku usmiecha się i pokazuje kciuki w górę. Za nimi w tle stoi pani, która telefonem robi zdjęcie. Chłopiec i starsza kobieta stoją przy stole, na którym stoi zabytkowy telefon. Chłopiec próbuje wykręcić na nim numer w czym pomaga mu kobieta. Chłopak ma nałożone gogle, za które trzyma się jedną ręką. Grupa uczniów stoi wokół starszej kobiety i mężczyzny. Kobieta trzyma w ręku ciasto oraz laskę. Mężczyzna trzyma torebkę prezentową z upominkami. W tle wiszą balony. Jedna dziewczynka siedzi na wózku inwalidzkim, a druga prowadzi go. na podłodze stoją słupki do slalomu. Dziewczynka i chłopiec siedzą przy stole. Mają założone gogle i są w trakcie układania małych kamyczków na kartce, na której narysowane są różne wzory. Obok kartki leży długopis. za ich plecami w tle znajdują się inni siedzący przy stole uczniowie i wstająca z krzesła starsza kobieta.