Dzień Otwarty

Miło nam było gościć Rodziców i przyszłych uczniów w murach naszej szkoły. Nauczyciele na tę okazję przygotowali swoje sale, a w nich na przykład: wykonane przez uczniów naszej szkoły prace plastyczne i techniczne, skonstruowane bryły geometryczne, modele biologiczne, wypieki Wolontariatu, roboty z klocków lego. W niektórych salach odbywały się praktyczne pokazy eksperymentów chemicznych oraz szybkie kursy malowania pastelami i szycia na maszynach. Przeprowadzono również pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na szkolnym korytarzu dwie uczennice w żółtych koszulkach klęczą ćwicząc odkrztuszanie dzieci na fantomach, jedna uczennica w czerwonej koszulce kuca przy nich, 3 uczniów się przyglada. W tle uczestnicy Dnia Otwartego.

W szkolnej pracowni chemicznej na stole roboczym stoją menzurki, zlewki, preparaty i narzędzia w trakcie eksperymentów. Na pierwszym planie nauczycielka chemii prowadząca eksperymenty. W tle tablica.

W szkolnej pracowni chemicznej na stole roboczym stoją menzurki, zlewki, preparaty i narzędzia w trakcie eksperymentów. Na pierwszym planie uczennica 7 klasy, która przygląda się eksperymentom, w tle uczestnicy Dnia Otwartego i pomoce do nauki biologii.

Na szkolnym korytarzu na tle okien stoi 4 uczniów Koła PP HOPR w czerwonych koszulkach, przed nimi klęczy 4 uczniów klasy 8c ćwiczących RKO i defibrylację na leżących na podłodze fantomach.

Na pierwszym planie, na stolach rozłożone prace "Martwe natury" - wykonane prze uczniów na lekcjach plastyki oraz pudełko pasteli jak i trzy przedmioty służące jako modele do malowania przez dzieci. Na drugim planie rozstawione maszyny do szycia, materiały i przybory krawieckie. Za stolami trzy uczennice Pracownia plastyczno-techniczna. Na pierwszym planie trzy uczennice pochylone nad maszynami do szycia. Na ławkach porozkładane przybory krawieckie i szmatki do szycia. Pod ścianą regał z segregatorami W pracowni matematycznej na ławkach wyłożone prace uczniów - bryły W pracowni matematycznej na ławkach wyłożone prace uczniów - bryły Na stole wyłożone prace plastyczno-techniczne uczniów prezentujące modele wirusów, komórek Dwoje uczniów Szkolnego Koła Wolontariatu Ustawionych w rzędzie, przed nimi stół na którym są wyłożone babeczki i ciastka Sześcioro uczniów Szkolnego Koła Wolontariatu Ustawionych w rzędzie, przed nimi stół na którym są wyłożone babeczki i ciastka Chłopiec prezentuje wykonane z klocków Lego roboty