Dzień Edukacji Narodowej

14 października uczniowie klas IV-VI uczestniczyli  w uroczystej akademii upamiętniającej Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła przemowa pani dyrektor Barbary Deptały, która podkreśliła, że to święto nie tylko nauczycieli, ale przede wszystkim uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły.

Następną częścią programu było zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego, który zaprezentował plan swojej działalności na bieżący rok szkolny. Po części oficjalnej uczniowie szkoły oraz specjalnie zaproszeni goście – nauczyciele emeryci, mieli okazje obejrzeć przedstawienie przygotowane przez koło teatralne, działające na terenie naszej szkoły, pod opieką p. Katarzyny Pokrywki. Wszystkim zgromadzonym występ bardzo spodobał się. Całość uzupełniały piosenki przygotowane przez zespół muzyczny pod opieką p. Piotra Ciesielskiego, zaś pieczę nad przebiegiem całej akademii sprawowała p. Ewa Wendt.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akademii i wzorowe zachowanie!

Galeria…