Dzień Edukacji Narodowej

14 października odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości brali udział nauczyciele, uczniowie i ich rodzice oraz zaproszeni goście – emerytowani nauczyciele naszej szkoły.Tego dnia uczniowie mieli okazję podziękować wszystkim pracownikom szkoły za ciężką pracę i trud włożony w wychowanie młodego pokolenia.

Akademię rozpoczął występ nowo powstałego zespołu muzyczno–teatralnego, następnie koło teatralne zaprezentowało krótką scenkę z życia szkoły. Całość prowadziła klasa 5D. Oprawa muzyczna należała do zespołu wokalnego, złożonego z dziewcząt klas szóstych. Tego dnia przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły a jego przewodnicząca zapoznała wszystkich z planami  na bieżący rok szkolny.

Akademię zakończyła przemowa Pani Dyrektor oraz gromkie STO LAT!

Galeria…