Dzień Chłopaka

Grupa dzieci siedzących na ponumerowanych czarnych fotelach. Po lewej stronie czarne schody, po prawej czarna ściana. Na pierwszym planie uśmiechnięty chłopiec, dziewczynka z kciukami w górze i dziewczynka trzymająca plecak.30 września obchodziliśmy w klasach 1-3 Dzień Chłopaka. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i zaplanowały obchody, które na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych kolegów. Nie mogło zabraknąć życzeń i drobnych upominków i słodkiego „co nieco”. Niektóre klasy wybrały się z tej okazji do kina.Grupa dzieci idących parami po chodniku. Po lewej stronie brązowy płot i drzewa. Na pierwszym planie uśmiechnięci chłopcy. Grupa uśmiechniętych dzieci z kciukami w górze, stojąca na szarej wykładzinie. W tle czarna ściana. Na pierwszym planie chłopcy. W lewym górnym biały napis klasa 1 c. Grupa dzieci siedzących na ponumerowanych czarnych fotelach. Po lewej stronie czarne schody, po prawej czarna ściana. Na pierwszym planie uśmiechnięty chłopiec, dziewczynka z kciukami w górze i dziewczynka trzymająca plecak. Na boisku szkolnym przed bramką stoi w rzędzie siedmiu chłopców z klasy 2c. Jeden z uczniów strzela piłką na bramkę, której broni dziewczynka. W tle stoi inna uczennica. Na bieżni koło boiska szkolnego bawią się uczniowie klasy 2c. Na pierwszym planie dwaj chłopcy skaczący na skakance oraz dwaj uczniowie jeżdżący autkami resorakami. Na trybunach koło boiska w trzech rzędach siedzą uczniowie klasy 2c. Dzieci trzymają w rękach słodycze i prezenty z okazji Dnia Chłopaka. W tle drzewa.