Dla Małgosi, która walczy z SMA

Za nami drugi w tym roku szkolnym kiermasz charytatywny.
Wspólnymi siłami zbieraliśmy datki dla Małgosi z Gdańska, która walczy z SMA (rdzeniowy zanik mięśni).
Udało się nam uzbierać 1003,30 zł !!! 💸

Kiermasz jak zwykle cieszył się wielkim zainteresowaniem i pomimo większego zaopatrzenia w pyszne wypieki – nadal było ich za mało… 🙂
Dziękujemy wszystkim uczniom i Rodzicom oraz Pracownikom Szkoły za pyszne wypieki i wspólne zaangażowanie w tak szczytnym celu ❤️
Kontynuacją kiermaszu była akacja, „Morze grosza”, którą podsumujemy pod koniec tygodnia.
więcej o Małgosi oraz możliwościach pomocy:
Na stole leży 9 talerzy pełnych różnych słodkich wypieków. Trzy dziewczyny i dwóch chłopaków stoją przy długim stole, na którym lezą półmiski pełne słodkich wypieków. Na jednym stole ułożone są kubeczki, a pod stołem stoją 3 duże butle z wodą. Duża grupa dzieci stoi wzdłuż długiego stołu, na którym lezą półmiski pełne słodkich wypieków. Niektórzy są w trakcie kupowania ciastek. Jedna dziewczyna i dwóch chłopaków siedzą przy stole, którym ułożone są pieniądze. Są w trakcie ich liczenia. Na ich na twarzach jest uśmiech.