Der schőnste adventskalender

Aby poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV-VII przystąpili do I.etapu ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy ”Der schönste Adventskalender” Zadaniem uczestników było wykonanie kalendarza adwentowego zawierającego 24 okienka, które należało podpisać dowolnymi słowami lub zwrotami w języku niemieckim związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia.

Technika prac była dowolna. Oceniana była pomysłowość, zgodność z tematem oraz poprawność językowa. Uczniowie naszej szkoły wykazali się bardzo dobrą znajomością słownictwa oraz wielką kreatywnością.

Jury w składzie: Agnieszka Wolińska-Prusik, Joanna Górska oraz Agata Bukis-Kossakowska dostarczone prace oceniło następująco:

Mateusz Kozłowski

5D

Julian Pawłowski

7C

Kacper Karmasz

7D

Michał Jankowski

7C

Najciekawsze prace będą reprezentowały naszą szkołę w II. etapie ogólnopolskiego konkursu, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w Miastku.

Rozstrzygnięcie IV ogólnopolskiego konkursu nastąpi 19. grudnia 2017r. Wyniki zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły: www.sp1miastko.pl

Gratulujemy wygranych i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu!

Galeria…