Bijemy Rekord Guinnessa z WOŚP!!!

16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października WOŚP organizuje rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

W akcji tej nie może zabraknąć SP 47, dlatego też do bicia rekordu przyłączają się uczniowie, którzy pierwszej pomocy uczą się na co dzień.

Spotykamy się w poniedziałek 17.10.2016 r. jeśli dopisze pogoda to na szkolnym boisku, a jak nie to w sali gimnastycznej. Między godziną 12:00 a 12:30 nasi uczniowie dadzą przykład, jak prawidłowo wykonać RKO na fantomie, a tym samym dołączą do bicia Rekordu Guinnessa. Udział w akcji WOŚP to świetna zabawa, nauka pierwszej pomocy i wspaniała integracja. Zapraszamy chętnych do kibicowania!