Bicie rekordu szkoły w „PLANKU” klas 4-8

1.03.2023r. w naszej szkole odbyło się pierwsze z zaplanowanych przez nauczycieli w-f cyklicznych wydarzeń projektu „I Ty możesz zostać mistrzem…”. Na początek uczniowie mieli do wykonania PLANK na czas. Rywalizacja odbyła się na każdym poziomie nauczania w klasach 4-8 z podziałem na kategorię dziewcząt i chłopców.

Wyniki finałów 🏆:
KL.4
🥇Lena Kurszewska (4a) 5.41′ , Falco Gryziecki (4a) 9.00′
🥈Michalina Urban(4b)  5.39′, Paweł Klepacki (4a) 5.26′
🥉Paulina Bastrykin (4a) 4.00′, Tomasz Baliński (4a) 3.30′
KL.5
🥇Karolina Halman (5a) 14.00′, Artem Schukin (5c) 6.32′
🥈Julianna Osasiuk (5b) 11.05′, Marcin Karczewski (5c)  6.03
🥉Julia Wojciechowska (5c) 8.00′, Paweł Sitkowski (5a) 5.21′
KL.6
🥇Katarzyna Kućko (6b) 2.58′, Filip Ziółowski (6b) 11.13′
🥈Julia Wiśniewska (6a) 2.39′, Artur Jaworowski (6a) 7.35′ 
🥉Anna Szwajkowska (6c) 2.36′, Yehor Skorbach (6b) 6.38′
KL.7
🥇Emilia Zgiet (7b) 5.01′, Jakub Gralak (7a) 6.00′
🥈Justyna Siwik (7a) 4.56′, Mateusz Ziółko (7a) 5.19′
🥉Lila Pietniun (7b) 3.32′, Michał Kępa (7a) 5.12′
KL.8
🥇Milena Borowiec (8a) 7.17′, Wiktor Ołdakowski (8f) 8.02′
🥈Julia Reszka (8e) 7.16′, Filip Zagożdżon (8d) 8.01′
🥉Aleksandra Śliwińska (8a) 6.10′, Eryk Jankowski (8f) 7.00′
 
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, a w szczególności rekordzistom szkoły 
Karolinie z kl. 5a i Filipowi z kl. 6b  👏 🎉
Dziesięciu chłopców ubranych w białe koszulki i czarne spodenki na ułożonych na podłodze w szeregu niebieskich matach wykonuje ćwiczenie plank. W tle na ławeczkach siedzą kibice. Na ułożonych w dwóch szeregach niebieskich matach kilkanaście dziewczynek wykonuje ćwiczenie plank. Po lewej i prawej stronie siedzą kibice. Na ułożonych w dwóch szeregach niebieskich matach kilkanaście chłopców wykonuje ćwiczenie plank. W tle na ławeczkach siedzą kibice. Na ułożonych w dwóch szeregach niebieskich matach kilkanaście dziewczynek wykonuje ćwiczenie plank. W tle na ławeczkach siedzą kibice. Na ułożonych w dwóch szeregach niebieskich matach kilkanaście chłopców wykonuje ćwiczenie plank. W tle na ławeczkach siedzą kibice. Sześciu chłopców na ułożonych w szeregu niebieskich matach wykonuje ćwiczenie plank. W tle siedzą dziewczynki na ławeczkach i stoi mężczyzna. Jedenaście dziewczynek na ułożonych w szeregu niebieskich matach wykonuje ćwiczenie plank. Po bokach na ławeczkach siedzą kibice. Na ułożonych w szeregu niebieskich matach dwóch chłopców wykonuje ćwiczenie plank, a pomiędzy siedzą dwaj chłopcy. W tle na ławeczce siedzą dziewczynki. Trzech uśmiechniętych chłopców klęczy obok siebie na niebieskich matach. Dwaj z nich ma podniesione ręce do góry, a trzeci pokazuje kciuk skierowany do góry. W tle stoją chłopcy. Trzy uśmiechnięte dziewczynki klęczą obok siebie na niebieskich matach, podnoszą ręce i kciuki do góry. Trzech chłopców siedzi obok siebie w siadzie skrzyżnym na niebieskich matach. W tle jest sala gimnastyczna. Trzy uśmiechnięte dziewczynki siedzą obok siebie na niebieskich matach. W tle jest sala gimnastyczna. Trzech chłopców ubranych w białe koszulki siedzi obok siebie. W tle są uczniowie.