Andrzejkowe wróżby

Dzieci stoją z uśmiechem na twarzy. Na środku stolik, a na nim czarodziejska kula. W tle przyczepione do tablicy korkowej girlandy z napisem Andrzejki oraz kolorowe czarodziejskie czapki.„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary”!
Klasy 0A i 0B przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Dzieci odgadywały, kim będą w przyszłości, jak będzie miał na imię wybranek serca.Było też lanie wosku przez klucz i ustawianie butów w kierunku drzwi. Wylosowano pomyślne wróżby na najbliższy czas. Czy wróżby się spełnią? Czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy! Dzieci stoją z uśmiechem na twarzy. Na środku stolik, a na nim czarodziejska kula. W tle przyczepione do tablicy korkowej girlandy z napisem Andrzejki oraz kolorowe czarodziejskie czapki. Dzieci stoją z uśmiechem na twarzy, ubrani w stroje wróżek, magików, czarodziei. W tle przyczepione do tablicy korkowej girlandy z napisem Andrzejki oraz kolorowe czarodziejskie czapki. Dzieci stoją/siedzą uśmiechem na twarzy, ubrani w stroje wróżek, magików, czarodziei. Na podłodze ułożone buty w rzędzie. Dzieci stoją/siedzą uśmiechem na twarzy, ubrani w stroje wróżek, magików, czarodziei. Na podłodze ułożone buty w rzędzie.