Dyniowe love

Grupa 20 dzieci stoi, siedzi i kuca trzymając w rękach dynie. W tle jest wiata ozdobiona dyniami Pierwszy dzień jesieni klasa 2 c i oddział przedszkolny spędzili na farmie dyń w Pruszczu Gdańskim. Dzieci poznały wiele gatunków dyń, wspaniałe się bawiły na dmuchanym zamku i placu zabaw, szukały dyń w kukurydzianym labiryncie. Zaprzyjaźniły się z kozami, które nakarmiły liśćmi słoneczników. Do domu zabrały nie tylko wspaniałe wspomnienie, ale i własnoręcznie ozdobione dynie.

Chłopiec siedzi przy stole . W rękach trzyma ozdobną dynie i pisak. Na polu rozłożone duże pnie drzew po których skacze siedmioro dzieci. Niebo jest zachmurzone. Na pierwszym planie leży kilkadziesiąt dyń. Z lewej strony jest wiatrak zrobiony z bal słomy