Mistrzostwa Szkoły w Pływaniu klas 8

I miejsce Jan Ziółko 20.54
II miejsce Gracjan  Wendt 20.77
III miejsce Kornel Magrean 20.90

Trzy dziewczynki, ubrane w stroje kąpielowe i czepki stoją na najwyższym podium. Na szyjach mają zawieszone medale na niebieskich wstążkach. W tle są baseny pływackie. Trzy dziewczynki ubrane w stroje kąpielowe i czepki stoją na podium. Dwie z nich mają zawieszone na szyi medale, a dziewczynce stojącej po prawej stronie kobieta, która jest ustawiona tyłem zawiesza medal na szyi. W tle są baseny pływackie. Trzy dziewczynki stoją na podium. Ubrane są w stroje pływackie i czepki. Na szyjach mają zawieszone medale z niebieskimi wstążkami. W tle są baseny.Na podium stoi trzech chłopców ubranych w kąpielówki i czepki. Na szyi mają zawieszone medale z niebieskimi wstążkami. W tle są baseny pływackie Na podium stoi trzech chłopców, ubranych w czarne spodenki. Na szyjach mają zawieszone medale z niebieskimi wstążkami. W tle są baseny pływackie. Na podium stoi trzech chłopców, ubranych w czarne spodenki. Na szyjach mają zawieszone medale z niebieskimi wstążkami. W tle są baseny pływackie.Czterech chłopców w basenie trzyma się jedną ręką słupków startowych. Na słupkach są cyfry od 1-6. Za słupkami stoją dzieci, część z nich siedzi. W tle są duże okna. Czterech chłopców stoi w wodzie. Mają założone na głowach czepki. Trzech z nich podnosi do góry kciuki. Pomiędzy chłopcami są czerwone liny torowe. W tle widach dwóch siedzących, ubranych na czerwono panów, duże okna, trybuny z krzesełkami. Dzieci ustawione w szeregach, niektóre z nich stoją na podium, ubrane są w stroje pływackie i czepki. Cześć z dzieci ma medale na szyi i trzyma dyplomy w rękach. Z prawej strony kucają dwie dziewczynki i trzymają dyplom oraz stoi kobieta w niebieskiej koszuli i czarnych spodniach. Dzieci ustawione w szeregach, niektóre z nich stoją na podium, ubrane są w stroje pływackie i czepki. Cześć z dzieci ma medale na szyi i trzyma dyplomy w rękach. Z prawej strony kucają dwie dziewczynki i trzymają dyplom oraz stoi kobieta w niebieskiej koszuli i czarnych spodniach.